Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zakupionego towaru zapraszamy do kontaktu, zawsze chęniew pomożemy:
792-383-026
biuro@huggymoon.eu

28 dni na zwrot

Mają Państwo 28 dni na zwrot towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin możliwości zwrotu wygasa po upływie 28 dni odkąd weszli Panśtwo w posiadanie zakupionej u nas rzeczy.


W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (regulamin), nie później niż 28 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy.

Zwrot płatności nastąpi po otrzymaniu przez nas zwracanego przez Państwa towaru, ewentualnie po otrzymaniu dowodu jego odesłania. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Odpowiadają Państwo za zmiejszenie wartościrzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Mogą państwo skorzystać z poniższego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe: (link do pobrania pdf)


Aby odstąpić od umowy należy:

Skontaktować się z nami mailowo pod adresem:

biuro@huggymoon.eu

Bądź za pośrednictwem poczty wysyłając pismo na adres:

Huggymoon sp. z.o.o. Bartycja 22B / 21A 00-716 Warszawa

Reklamacja

Jeśli chcą Państwo zareklamować zakupiony w naszym sklepie towar prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go elektronicznie bądź pocztą na adres:

biuro@huggymoon.eu

Huggymoon sp. z.o.o. Bartycna 22B / 21A 00-716 Warszawa

Poznaj nasze

Inne produkty

Poszewki

Poszewki HuggyMoon są ręcznie szyte, z najwyższej jakości materiałów. Idealnie sprawdzą się na każdą porę roku.

Akcesoria

Akcesoria do spania HuggyMoon sprawią, że nawet najbardziej wymagający klient odczuje poprawe jakości snu.

Kołdry obciążeniowe dla dorosłych

Kołdra obciązeniowa to świetne rozwiązanie przy problemach z zasypianiem. Ułatwi nie tylko regenerację, ale również wspomoże wypoczynek prezy zaburzeniach lękowych, silnym stresie czy ADHD.

Kołdry obciążeniowe dla dzieci

Kołderka będzie nieocenionym kompanem dla każdego dziecka. Jest to idealne przykrycie do snu poniważ jej dotyk odbierany jest przez ciało analogicznie, jak uczucie przytulania.